Суспільна
Служба
України
полтавська філія

Суспільна
Служба
України
полтавська філія

 

Виконані проекти

     1999 р. – 2000 р. проект „Бюро Порад та Інформації”, грант від фонду Чарльза Стюарта Мотта.

     1999 рік – проект „Інформаційно-консультативний центру "Свобода вибору”, грант від USAID через програму Freedom House. Цей проект був відзначений в пятірці кращих проектів з майже ста виконуваних коаліцією „Свобода вибору”.

     В 2002 році брали участь у Всеукраїнському проекті «Громадський моніторинг порушень виборчих прав громадян України під час підготовки та проведення виборів до ВР України та органів місцевого самоврядування 2002 року”, який фінансував фонд „Відродження”.

     2003 р. –2005 р. – гранти від фонду Чарльза Стюарта Мотта та посольства Канади для фінансування проекту „Архів Правозахисту”.

     2003 р.– 2005 р. участь у спільному проекті Східно-Західного інституту соціального менеджменту (Німеччина), Ресурсного центру „Гурт” та Суспільної Служби України „Інституційна підтримка мережі соціальних організацій для підвищення ефективності надання соціальних послуг місцевим громадам., який фінансувався Європейським Союзом. .

     2004 рік – грант від НДІ на проект „Разом до чесних виборів”.

     2005 рік – грант від USAID через програму Freedom House на проект „Активізація місцевих громад для вирішення соціальних проблем”.

     2006 рік грант від Фонду сприяння демократії Посольства США на проект "Рівні можливості", гранти від USAID на виконання проектів "Свідомий вибір 2006", "Полтаві легітимного мера".

     2006-2007 рр. Проект "Рівні можливості" – частина спільного проекту Мережі НУО "УЧАСТЬ ЖІНОК У ГРОМАДСЬКО-ПОЛІТИЧНОМУ ЖИТТІ". Підтриманий Фондом сприяння демократії Посольства США в Україні, а координувала роботу мережі Всеукраїнська громадська організація "Жіночий консорціум України".

     2007 рік – проект "Електронне врядування" разом з міською радою за підтримки програми IREX,

     2007-2008 р.р. – „Якісні і прозорі адміністративні послуги для громадян Полтави”, за підтримки МФ "Відродження"

     2008 р. – „Мандрівний фестиваль про права людини ” за підтримки Фонду Гайнріха Бьоля,

     2008 – 2009 р.р. проект за підтримки Фонду підтримки підприємництва Полтавської міської ради «Впровадження нових інформаційних технологій для зміцнення конкурентоспроможності малих підприємств.

     2007 -2010 р.р. Осередок польсько-українського центру громадської освіти, створення системи освіти (з використанням методу дистанційного навчання для державних адміністрацій, громадських організацій та бізнесу та впровадження моделі місцевого партнерства на території Польщі та України.

     2009-2010 рр. Проект "Молодь йде на вибори!" – виконувався за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.