1999 р. – 2000 р. проект „Бюро Порад та Інформації”, грант від фонду Чарльза Стюарта Мотта
1999 рік – проект „Інформаційно-консультативний центру “Свобода вибору”, грант від USAID через програму Freedom House. Цей проект був відзначений в пятірці кращих проектів з майже ста виконуваних коаліцією „Свобода вибору”.
В 2002 році брали участь у Всеукраїнському проекті «Громадський моніторинг порушень виборчих прав громадян України під час підготовки та проведення виборів до ВР України та органів місцевого самоврядування 2002 року”, який фінансував фонд „Відродження”
2003 р. –2005 р. – гранти від фонду Чарльза Стюарта Мотта та посольства Канади для фінансування проекту „Архів Правозахисту”.
2003 р.– 2005 р. участь у спільному проекті Східно-Західного інституту соціального менеджменту (Німеччина), Ресурсного центру „Гурт” та Суспільної Служби України „Інституційна підтримка мережі соціальних організацій для підвищення ефективності надання соціальних послуг місцевим громадам., який фінансувався Європейським Союзом
2004 рік – грант від НДІ на проект „Разом до чесних виборів”.
2005 рік – грант від USAID через програму Freedom House на проект „Активізація місцевих громад для вирішення соціальних проблем”
Грудень 2005 – березень 2006 рік – грант від USAID через програму Freedom House на проект „Свідомий вибір – 2006”.
2006 рік – грант від Фонду сприяння демократії посольства США “Рівні можливості” Мета. Підвищити активність жінок у процесах прийняття рішень на місцевому та державному рівнях. Сприяти розвитку середовища , яке буде забезпечувати рівний доступ чоловіків та жінок до участі в політичному та громадському житті й державному управлінні. Усунення дискримінації щодо участі жінок у виборчих процесах, управлінській та громадській діяльності.
Грант від USAID через програму Freedom House на проект “Полтаві – легітимного мера” $3000.
2007 р. Спільний проект з Полтавським обласним осередком Ліги соціальних працівників України “Інтеграція гендерних підходів в процеси прийняття рішень, грант від Фонду сприяння демократії посольства США; проект „Мандрівний фестиваль про права людини ” фінансування Фонду імені Г. Бьоля.
2007 – 2008 р. „Якісні і прозорі адміністративні послуги для громадян Полтави” за підтримки МФ “Відродження, ” Полтавський осередок польсько-українського центру громадянської освіти у Красніку” у рамках Норвезького Фінансового Механізму.
2008 р. «Впровадження нових інформаційних технологій для зміцнення конкурентоспроможності малих підприємств” за підтримки Фонду підтримки підприємництва Полтавської міської ради. Проект ” Залучення кредитних та інвестиційних коштів в сектор малого та середнього бізнесу міста Полтави як інструмент швидкого розвитку підприємницької діяльності” за підтримки Фонду підтримки підприємництва Полтавської міської ради.
2009 р. “Полтавський осередок польсько-українського центру співпраці в Красніку” у рамках Норвезького Фінансового Механізму представник проекту «Польсько-український центр громадської освіти» в Полтавській області. Залучення до дистанційного навчання представників ОМС, державних адміністрацій, громадських організацій за модулями – Неурядові організації, Публічна адміністрація, Європейська інтеграція , Якість в адміністрації, Е-адміністрація, Суспільна комунікація, Місцевий розвиток та екологія, Публічна адміністрація – польський досвід та організація навчальних візитів для учасників дистанційного до Люблінського воєводства.
2009 р. Розробка «Програми реформування системи управління житловим фондом м. Полтава на 2010-2014 роки”, участь у розробці «Програми розвитку громадського пасажирського транспорту»
2009 – 2010 рік. “Молодь йде на вибори!” . Мета проекту – спонукання студентської молоді Полтави до активної участі у виборах шляхом проведення інтерактивних заходів, навчань за системою “рівний – рівному”, залучення волонтерів до поширення актуальної та цікавої інформації серед молоді.
2010-2012 рік.
Проекти “Рівні можливості», «Школа для активістів громадських рад» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.
Тренінги та семінари «Як налагодити ефективну співпрацю громадської ради з органом влади?», “Успішний досвід роботи Громадських рад та європейський досвід співпраці урядового та громадського секторів”, «Бюджетні закупівлі, контроль громадськості”, «Європейський досвід співпраці урядового та громадського секторів”, “Застосування закону України «Про доступ до публічної інформації”.
Проекти «Нові інформаційні технології для розвитку власного бізнесу та громадських ініціатив”», Інституційний розвиток провайдерів освіти дорослих» за підтримки Представництва німецької неурядової організації «Німецьке об’єднання народних університетів (DVV International) в Україні.
Тренінги у містах Полтава, Кременчук та Гадяч на теми: «Сучасні можливості ПК та Інтернет.», «Вільне програмне забезпечення та межі його застосування», «Використання ПК для ведення своїх справ, ефективний пошук необхідної інформації.», «Використання соціальних мереж для внутрішньої та зовнішньої комунікації.», «Принципи розбудови власного веб-сайту/блогу.», «Можливості різних безкоштовних сервісів Інтернет для просування своєї справи або ідей та проектів, електронне звітування, інтернет-банкінг.»
Участь у проекті ГО «Бюро Аналізу політики» «Експертне співтовариство північно-східної України проти корупції у державних закупівлях» за підтримки The National Endowment for Democracy (NED).
Були проведені дослідження тендерних закупівель у Полтавській області.
Проведення навчань представників громадськості та державних службовців
за темою: «Взаємодія органів влади та громадянського суспільства», всього 6 тренінгів, учасників 150 учасників..
2013 – 2014 рік. Проект «Громадський бюджет в Сумах та Полтаві» за підтримки МФ «Відродження».
Проведені дебати щодо проекту Бюджету розвитку на 2014 рік. Під час дебатів та подальшого обговорення були висловлені ряд пропозицій до «Програми економічного і соціального розвитку м. Полтава на 2014 рік» та видаткової та дохідної частини бюджету на 2014 рік.
Проведено аналіз основних розпорядників коштів, які витрачають на бюджетні закупівлі левову частку міського бюджету, сформовані питання до міського голови щодо виконання дохідної та видаткової частини бюджету 2013 року.
Участь у Всеукраїнській кампанії«Декларації без декорацій». Громадські активісти України в рамках кампанії «Декларації без декорацій» зібрали та дослідили більше 400 декларацій посадовців, оприлюднені ними в 2011 та 2012 роках. Моніторингову ініціативу координує Transparency International Україна, а в коаліцію входять більше 40 громадських організацій, журналістських агенцій та індивідуальних розслідувачів з усієї країни. Перевірці підлягали декларації міністрів, голів ОДА, мерів обласних центрів, а також усіх їхніх заступників. Активісти зібрали дані в єдину базу та створили он-лайн мапу декларацій за 2011-2012 роки www.anticorruption.in.ua/declarations/map.
2014 рік Проект “Перші кроки незалежної України. Усні свідчення полтавців”. за підтримки Представництва німецької неурядової організації «Німецьке об’єднання народних університетів (DVV International) в Україні.
Зібрали свідчення полтавців, активних учасників подій починаючи з 1989 року (активної фази боротьби за незалежність України) для використання реальних прикладів мирного вирішення світоглядних конфліктів, виховання критичного самосвідомості у молоді, налагодження діалогу поколінь, роботи над уроками минулого для осмислення сьогодення. Створено блог “Усна історія Полтавщини” http://www.oral-history.org.ua та група у фейсбуці “Полтавщина. Перші кроки до незалежности України”.
2015 рік
Міні проект “Запровадження міжнародних стандартів прозорості видобування корисних копалин в регіонах” з втілення Плану дій «Партнерство Відкритий Уряд 2014-2015» в рамках Проекту «Відкрите врядування:без паперових обіцянок, досягнення реальних результатів» за підтримки TI – Секретаріату та Hewlett-Packard
Проект «Наше місто – наш бюджет – наше майбутнє» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.
Цілі проекту: Транспарентність місцевих бюджетів та реальна участь громадян в управлінні містом. Посилення діалогу між громадянами, депутатами та виконавчою владою міста. Підвищення ефективності роботи міської влади.
Проект «Театр сучасного діалогу як засіб для вирішення соціальних проблем» за підтримки Представництва німецької неурядової організації «Німецьке об’єднання народних університетів (DVV International) в Україні.
2016 рік.
Проект «Громадянська освіта для самоорганізації та сталого розвитку місцевих громад Полтавської області» за підтримки Представництва німецької неурядової організації «Німецьке об’єднання народних університетів (DVV International) в Україні.
Проект «Театр сучасного діалогу – мистецький засіб попередження злочинів на ґрунті упередженості.» за підтримки Організації з безпеки та співробітництва в Європі/
Бюро з демократичних інститутів і прав людини.
Проект «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-II) впровадження у частині надання допомоги в реалізації компоненту «Ініціатива прозорості видобувних галузей (ІПВГ) в Україні
2017 рік
Проект «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-II) впровадження у частині надання допомоги в реалізації компоненту «Ініціатива прозорості видобувних галузей (ІПВГ) в Україні» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)
Проект «Створення пілотних культурно-освітніх майданчиків для дорослих в невеликих населених пунктах Полтавської області» за підтримки Представництва німецької неурядової організації «Німецьке об’єднання народних університетів» (DVV International) в Україні.
Участь в проекті ГО «Фундація прав людини» «Програма захисту прав внутрішньо переміщених жінок «CommUNITY» в Полтавській області.
2018 рік
Участь в проекті ГО «Фундація прав людини» „Жінки працюють добре: захист інтересів внутрішньо переміщених жінок в Україні та розширення їх перспектив на ринку праці та в підприємництві”.
Участь у проекті: «Ініціатива прозорості видобувних галузей в Україні: регіональний вимір» за фінансової підтримкиУрядів Німеччини та Великої Британії через проект «Ефективне управління державними фінансами», що реалізується федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH
Проект «Комунікаційна підтримка та залучення громадян до процесу реформ», IREX / Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів,
Проект «Місцевий розвиток – через освіту: Розширення можливостей освітніх майданчиків в двох громадах Миргородського району Полтавської області» за підтримки Представництва німецької неурядової організації «Німецьке об’єднання народних університетів (DVV International) в Україні.
2019 рік
Творча молодь каже “Ні!” сучасному рабству за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.
Проект “Покращення медіаграмотності в Полтавській та Луганській областях» за підтримки Медійної програми в Україні, яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.
2020 рік
Проект «Підвищення якості дистанційного навчання в сільських школах через навчання цифровим компетентностям вчителів та підготовку тренерів» за підтримки Посольство Канади в Україні
2020 -2021 рік
Проект «CORRUPT:OFF» спільний проект з Данським інститутом культури та театром C:NTACT за підтримки Європейський фонд за демократію, House of Europe, УКФ
2022 рік
Інституційний розвиток ТСД за підтримки Global Fund for Children
Гуманітарна допомога Театру сучасного діалогу за підтримки Global Fund for Children
Підтримка дітей та молоді в Полтаві в умовах війни» в рамках більшого проєкту «Європейський Союз для сталості громадянського суспільства в Україні» (EU4Civil Society Sustainability in Ukraine), що впроваджується громадською організацією «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках програми Європейського Союзу «Стратегічні партнерства для розвитку організацій громадянського суспільства в країнах Східного Партнерства». Також підтримку проекту надали Global Fund for Children, Асоціація Публікуй що платиш PWYP, Асоціація Енерготранспарентність, пожертви працівників офісу DVV International в Бонні, викладачів та студентів Університету Гамбурга Prof. Dr. Anke Grotlüschen Universität Hamburg.
Підвищення цифрових компетенцій молоді за підтримки Global Fund for Children
Theater of contemporary dialogue in an intercultural environment, мобільна програма Еразмус+… Спільний проект з польською ГО Фундація розвитку локальних спільнот “Inicjatywa”. Цей проект обʼєднав активних, креативних, відкритих до нових практик молодіжних працівників з шести країн. Фундація розвитку локальних спільнот “Inicjatywa” (Польща), Асоціація “TAVO Europa” (Литва), Полтавська філія Суспільної Служби України (Україна), “Amaita Intercultura” (Італія), Асоціація “WALK TOGETHER” (Болгарія).
Документування історій сьогодення. Збереження ТСД в Полтаві. В рамках Партнерства Rapid Response Fund з Данським культурним інститутом в Естонії, Латвії та Литві за підтримки фонду New Democracy.
«Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA-2022 у Полтавській області» “Назвичайний стан”.
Впровадження Ініціативи прозорості в громадах Полтавської області. Наша організація взяла участь у виконанні проекту «Україна: Підтримка підвищення ґендерної рівності у видобувному секторі», який Асоціація «ЕнергоТранспарентність» виконувала протягом 01 серпня 2020 року – 23 лютого 2022 року за підтримки міжнародної коаліції PWYP.
2023 рік
«Захист цивільного населення Опішнянської громади» спільно з Фондом місцевих ініціатив CIVIC за фінансової підтримки уряду Канади в рамках проєкту «Зменшення шкоди цивільному населенню в Україні шляхом посилення захисту на рівні громад та ефективного цивільно-військового співробітництва»
Захист цивільного населення Новосанжарської громади спільно з Фондом місцевих ініціатив CIVIC за фінансової підтримки уряду Канади в рамках проєкту «Зменшення шкоди цивільному населенню в Україні шляхом посилення захисту на рівні громад та ефективного цивільно-військового співробітництва»