Суспільна Служба України

ПОЛТАВСЬКА ФІЛІЯ

Семінар “Створення та діяльність коаліцій”

Семінар Створення та діяльність коаліцій - 24 лютого 2012 року24 лютого 2012 року Полтавська філія Суспільної служби України провела одноденний семінар для членів Громадських рад Полтавської та Донецької областей.
На семінарі члени ГР з двох областей дізналися про різні види коаліцій та інструменти в залежності від поставленої мети. Вчилися створювати коаліції, залучати необхідні ресурси, здійснювати ефективну комунікацію, розробляти ключове повідомлення коаліції.
Схема роботи коаліції, хто може представляти коаліцію.
На семінарі члени ГР з двох областей навчилися створювати коаліції, знаходити союзників,вивчили досвід успішних коаліцій, обмінялися власним досвідом, обговорили можливі коаліції з декількох областей для впливу на прийняття рішень владою.

Навчання із практичного застосування антикорупційного та інформаційного законодавства

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
Пропонуємо вам унікальну можливість навчитися застосовувати нове антикорупційне та інформаційне законодавство. Ці знання дозволять вам ефективніше впливати на формування та реалізацію державної політики у обраній вами сфері.

Після проходження навчання ви зможете:
Ініціювати моніторингові кампанії за напрямками:

  • оприлюднення органами влади проектів нормативно-правових актів;
    функціонування реєстрів публічної інформації;
  • реалізації норми про заборону отримання благодійних пожертв органами публічної влади;
  • інші ініціативи, реалізації яких сприяє антикорупційне та інформаційне законодавство.

Read More

Міжнародна ініціатива “Партнерство “Відкритий Уряд”

Презентуємо відеоролик про ініціативу «Партнерство «Відкритий Уряд»

Ви хочете, щоб влада України відкрито працювала на користь людям? Наприклад, як у Бразилії, де представники Уряду протягом доби викладають в Інтернеті звіти про витрати бюджетних коштів. Чи як у Латвії, де тисячі людей підписують законопроекти в Інтернеті і вони безпосередньо надходять до парламенту. Сьогодні близько 50 країні світу приєдналися до міжнародної ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд», включно з Україною. Аби представники влади, громадськості, звичайні українці зрозуміли важливість міжнародної ініціативи, Громадське Партнерство «Відкритий Уряд» презентує відеоролик, який був створений Керівним комітетом ПВУ та перекладений представниками проекту «Бібліоміст».

Read More

Семінар “Організація та проведення громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади”

Семінар Організація та проведення громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади - 10 лютого 2012 року10 лютого 2012 року у приміщенні Полтавської ОДА Полтавська філія Суспільної служби Україн провела одноденний семінар для представників ІГС, членів Громадських рад при Полтавській ОДА, Полтавському міськвиконкомі, Кременчуцькій ОДА.
На семінарі представники ІГС ознайомилися з алгоритмом та методами проведення громадської експертизи, яким чином формулюється мета та предмет ГЕ, послідовними кроками, які повинна зробити робоча група для проведення експертизи. Учасники ознайомилися з Постановою №976 КМУ від 5 листопада 2008 року, дізналися яким чином можна отримувати необхідну інформацію.
На семінарі були запропоновані 10 тем для проведення громадської експертизи. Сформована група представників ІГС на наступних тренінгах підготує план проведення декількох експертиз, які в подальшому можна буде провести за підтримки партнерів.