Суспільна Служба України

ПОЛТАВСЬКА ФІЛІЯ

Медіашкола для Луганської та Полтавської областей

Медіашкола для Луганської та Полтавської областей

Друзі! Майбутні медіаволонтери!

Якщо ви згодні з тим, що в сучасному світі вміння аналізувати, оцінювати, перевіряти медійну інформацію,  ідентифікувати дезінформацію, пропаганду, різновиди маніпуляцій  є одними з найважливіших;

Якщо ви намагаєтеся постійно вдосконалювати свої навички  свідомого медіаспоживання та критичного мислення;

Якщо ви впевнені, що медіаграмотність  це must have сучасного українця;

Якщо ви готові поширювати знання з медіаграмотності в своїх спільнотах, покращувати навички громадян щодо визначення якісного медіа-контенту, сприяти зростанню суспільного попиту на якісну інформацію,

Цей проект саме  для вас!

Ви отримаєте можливість пройти навчання у триденній Медіашколі в Полтаві, отримати спеціальні знання та навички для проведення заходів з медіаграмотності у своїх громадах, а також долучитися до створення спільноти медіаволонтерів та розвитку медіаволонтерського руху у Луганській та Полтавській областях..

Ви вже бачити себе частинкою нашої майбутньої потужної медіа волонтерської команди? Тоді  заповнюйте анкету до  29 вересня 2019 року!

До проекту запрошуються журналісти, вчителі, бібліотекарі, студенти, молодіжні працівники (учасникам має виповнитись 18 років). Перевага надаватиметься мотивованим учасникам з невеликих міст Полтавської та Луганської областей.

Підтвердження про участь у проекті  та запрошення на Медіашколу відібраним учасникам будуть  надіслані30 вересня 2019 року.

Організаторами проекту компенсуються витрати на проїзд, проживання в готелі та харчування.

Контактна особа: Кірячок Наталія, +380668833514, poonspu@gmail.com


Анкета: Anketa-MediaSchool-Poltava2019.doc


Проект “Підвищення рівня медіаграмотності в Полтавській та Луганській областях» впроваджується Полтавською філією Суспільної служби України за підтримки Медійної програми в Україні, яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.