Суспільна Служба України

ПОЛТАВСЬКА ФІЛІЯ

Відновлення громад: знання, натхнення, дії!

12 та 13 грудня, в рамках проєкту Полтавської філії Суспільної служби України «Ефективні інструменти задля прозорого та комплексного відновлення громад», відбувся тренінг «Відновлення громад: інформаційна відкритість, інклюзія та моніторинг”. 2 насичені дні, 8 громад, десятки нових ідей і стільки ж планів на майбутнє.

Read More

Перші 3 місяці проекту «Моніторинг закупівель з відбудови та відновлення в громадах Полтавської області»

Наш проєкт «Моніторинг закупівель з відбудови та відновлення в громадах Полтавської області» успішно впроваджується вже майже 3 місяці. Запорукою його результативності є фаховість та досвід залучених нами експертів. Серед них – Наталя Заболотна, для якої робота в «Моніторингу…» є продовженням її системної багаторічної діяльності щодо сприяння відкритості влади та ефективності використання бюджетних коштів у процесі відновлення.

Read More

Юрій Филенко – експерт проєкту «Моніторинг закупівель з відбудови та відновлення в громадах Полтавської області»

Продовжуємо знайомити вас з нашими експертами.

Юрій Филенко – магістр факультету нафти та газу Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, грант-менеджер в межах Ініціативи «DECIDE: Відбудова», засновник та Голова Громадської організації Інститут регіональних та молодіжних ініціатив, успішний підприємець, експерт з питань фінансового планування та звітності, тренер.

Read More

Наталія Заболотна – експертка проєкту «Моніторинг закупівель з відбудови та відновлення в громадах Полтавської області»

Специфіка нашого проєкту «Моніторинг закупівель з відбудови та відновлення в громадах Полтавської області» полягає в тому, що його успішність багато у чому буде залежати від фаховості та практичного досвіду залучених до його виконання експертів. Ми впевнені, що обрали найкращих. Тож, із задоволенням розповідаємо вам про них.

Read More

Відео-посібник «Просто про регіональні стратегії розвитку»

В рамках проєкту «Стратегічний роз-ПИЛ» (або Громадський контроль за використанням  коштiв мiсцевих бюджетних програм та iх вiдповiдностi напрямам стратегiй розвитку регiонiв), який впроваджувала ГО «Народний захист», наша експертка  Наталія Заболотна стала ініціаторкою створення та авторкою відео-посібника «Просто про регіональні стратегії розвитку».

Read More

Мрієте бути актором?

Мрієте бути актором? Ні, не так… Мрієте бути сучасним актором і співавтором вистави?

І це не так… Я не знаю, ЯК розказати про майбутню виставу до якої ми пропонуємо вам долучитися.
Але я знаю, що ми, колектив Театру сучасного діалогу, завзято йдемо в невідоме і робимо чесні, професійні і непересічні вистави. Нам допомагають фахівці, до нас долучаються нові люди. І це завжди про любов.

Термін проєкту – 6 місяців

Read More

Двадцятий ювілейний Мандрівний Docudays UA у Полтаві та області!

Наша організація в 2007 році доєдналась до проведення Мандрівного фестивалю і з того часу кожної осені полтавці мають змогу переглядати документальні фільми про права людини.

Фільми Мандрівного Docudays UA — це правдиве й важливе кіно про актуальні виклики сьогодення: перемогу правосуддя, екологічні проблеми, збереження культурної спадщини.

Центральна тема 20 Docudays UA — «Образ майбутнього» — це те, що нам варто уявляти і починати втілювати вже зараз.

Це розмова про справедливість — невідворотнє покарання винних у воєнних злочинах, документування свідчень їхніх жертв і руйнувань. Про те, як давати раду травмам, зберегти та донести до наступних поколінь пам’ять про загиблих на цій війні рідних і друзів.

Read More

Проект «Підтримка дітей та молоді в Полтаві в умовах війни»

В Україні вже 89 день війна. Кожен день збільшується кількість вбитих,  постраждалих, біженців. Полтава знаходиться недалеко від міст,  які піддаються бомбардуванням російських військ. Сім’ї, які пережили довге перебування в підвалах під обстрілами, в холоді, без повноцінного харчування зараз масово переміщаються звідти, щоб вберегти своїх дітей. Частина з них залишається в Полтаві. Вони потребують житла, харчування, лікування, психологічної підтримки.

Read More

Мистецький мурашник

Війна застала нашу організацію  зненацька. В один день всі плани, проекти, мрії стали неважливі. Як жити, що робити, виїжджати чи залишатися в Полтаві!? Тим часом міста неподалік Полтави зазнали шалених обстрілів і руйнувань. Цивільне населення швидко почало переїздити в більш безпечні міста. Тільки Полтава прийняла до себе близько 50 000 людей, серед яких величезна кількість дітей, які пережили обстріли, втрату рідного дому, переїзд в стресовій ситуації.

Read More

Проект «Підвищення цифрових компетенцій молоді»

Ціль  проекту – підтримка підлітків та молоді, які мають творчі здібності, хочуть отримати базові компетенції з медіаосвіти та розвиватися як блогери. Ми проводили для них навчання за програмою  Медіакурсу. Навчання проводили в  бібліотеках  в групах по 15 учасників. Всього було проведено 12 занять по -3 год. для чотирьох груп, всього 64 чол.

Курс медіаграмотності мав два блоки, які умовно можна розділити на перший «ціннісний»  і другий «практичний», хоча цей поділ умовний.

Під час першого блоку учасники/учасниці  розглянули та опрацювали наступні питання/теми:

Що таке медіаграмотність? Чому важливо бути медіаграмотним/ною в сучасному світі? Що таке медіа і як вони працюють? Визначали, як ми «споживаємо» медіа та з’ясовували, які типи медіа існують. Навчалися відрізняти факти від суджень та розпізнавати маніпуляційний контент.

Дізнавалися, як працюють алгоритми соціальних медіа та як можна опинитися в інформаційній бульбашці та бути ізольованим від різних думок і поглядів.

Read More