28Жов Зустрічі “Ми всі – мешканці нашого міста” (ТБ-сюжет) Сюжет про виступ харківського плейбек театру «#ЖивеДзеркало», який відбувся минулої суботи під час зустрічі “Ми всі – мешканці нашого міста” в рамках проекту «#ТеатрСучасногоДіалогу – як інструмент для вирішення соціальних проблем». культураПодіїССУтеатрТСД
Related Posts Новини Проєкт “Моніторинг закупівель з відбудови та відновлення в громадах Полтавської області” набирає обертів Новини, Проекти Мрієте бути актором? Новини Перегляд фільму “Євромайдан SOS та Люстрація” Новини Театр Сучасного Діалогу проводить серію читань сучасної драматургії “Я майже не пишу про війну” Новини Полтавська філія Суспільної служби України: «Розбудовуємо громадянське суспільство понад 30 років» Новини Креативні та несподівані роботи представили студенти полтавської Школи документальних фільмів ДОК.орінно. Новини Публікуй, що платиш Новини Перегляду фільму режисерки Таїсії Кутузової Новини Перегляд та обговорення фільму «Чемпіонка» Мережі та коаліції, Новини Воркшоп та круглий стіл “Навчання впродовж життя як рушійна сила повоєнного розвитку Полтавської територіальної громади: передумови та перспективи”
Новини Проєкт “Моніторинг закупівель з відбудови та відновлення в громадах Полтавської області” набирає обертів
Новини Театр Сучасного Діалогу проводить серію читань сучасної драматургії “Я майже не пишу про війну”
Новини Полтавська філія Суспільної служби України: «Розбудовуємо громадянське суспільство понад 30 років»
Новини Креативні та несподівані роботи представили студенти полтавської Школи документальних фільмів ДОК.орінно.
Мережі та коаліції, Новини Воркшоп та круглий стіл “Навчання впродовж життя як рушійна сила повоєнного розвитку Полтавської територіальної громади: передумови та перспективи”