29Гру Театр Сучасного Діалогу проводить серію читань сучасної драматургії “Я майже не пишу про війну” Спільне проживання сьогодення. Психологічна реабілітація засобами сучаного театру, рефлексії, обговорення, пошук шляхів вирішення. ТСД
Related Posts Новини Проєкт “Моніторинг закупівель з відбудови та відновлення в громадах Полтавської області” набирає обертів Новини, Проекти Мрієте бути актором? Новини Перегляд фільму “Євромайдан SOS та Люстрація” Новини Полтавська філія Суспільної служби України: «Розбудовуємо громадянське суспільство понад 30 років» Новини Креативні та несподівані роботи представили студенти полтавської Школи документальних фільмів ДОК.орінно. Новини Публікуй, що платиш Новини Перегляду фільму режисерки Таїсії Кутузової Новини Перегляд та обговорення фільму «Чемпіонка» Мережі та коаліції, Новини Воркшоп та круглий стіл “Навчання впродовж життя як рушійна сила повоєнного розвитку Полтавської територіальної громади: передумови та перспективи” Новини Розвиток освіти дорослих в полтавській громаді
Новини Проєкт “Моніторинг закупівель з відбудови та відновлення в громадах Полтавської області” набирає обертів
Новини Полтавська філія Суспільної служби України: «Розбудовуємо громадянське суспільство понад 30 років»
Новини Креативні та несподівані роботи представили студенти полтавської Школи документальних фільмів ДОК.орінно.
Мережі та коаліції, Новини Воркшоп та круглий стіл “Навчання впродовж життя як рушійна сила повоєнного розвитку Полтавської територіальної громади: передумови та перспективи”