![Модераторкою дискусії, яка відбудеться після прем'єри вистави буде Viktoria Bavykina Модераторкою дискусії, яка відбудеться після прем'єри вистави буде Viktoria Bavykina](https://ssu-poltava.org/wp-content/uploads/2016/11/2017-04-21_180438-300x194.jpg)
Модераторкою дискусії, яка відбудеться після прем’єри вистави буде Viktoria Bavykina – дослідниця політичного мистецтва, публіцистка, критикиня. Менеджерка культурних проектів, кураторка міжнародного медіа-проекту «Sex Dialogues».
—
Вистава «теорія великого фільтра» створена в рамках проекту «Театр сучасного діалогу – мистецький засіб попередження злочинів на грунті упередженості», який виконує Полтавська філія Суспільної служби України та Театр Сучасного Діалогу за підтримки Організації з безпеки та співробітництва в Європі/Бюро з демократичних інститутів та прав людини.