Суспільна Служба України

ПОЛТАВСЬКА ФІЛІЯ

У Полтаві сформовано команду тренерів з громадянської компетентності.

У Полтаві сформовано команду тренерів з громадянської компетентності

Полтавська Філія Суспільної служби України завершила виконання проекту «Громадянська освіта для самоорганізації та стійкого розвитку місцевих спільнот Полтавської області», який тривав протягом трьох літніх місяців. На першому етапі навчання тренери знайомилися з особливостями навчання дорослих, методологією проведення тренінгів, системою прийняття владою рішень в Україні, вчилися ефективно впливати на державний бюджет та користуватися інструментами комунікації, лобізму, а також вільно отримувати необхідну інформацію про діяльність держструктур з Інтернет-ресурсів. Наступний етап включав у себе розвиток навичок написання успішних проектів та дозволив учасникам спробувати себе в якості лекторів та презентувати власні дослідження з питань демократії участі. І на завершення майбутні тренери самі організовували та проводили тренінги, застосовуючи знання, навички та вміння, отримані за період навчання. Майже десяток заходів, проведених для громад не лише Полтавщини, а й Харкова охопили різні вікові та соціальні групи, серед яких внутрішньо переміщені особи, студенти, представники місцевих адміністрацій.

Тож 12 вересня відбулося вручення сертифікатів 15 новоспеченим тренерам з громадянської компетентності, які пройшли всі етапи підготовки. Ділилися враженнями від роботи, висновками та планами на майбутнє. «Для того, щоб вести за собою, або розповідати, нам потрібно мати дуже високий фаховий рівень самим. Тобто увесь час над собою працювати. Увесь час здобувати якихось знань,» – зазначила новоспечена тренерка Вікторія.

Активні та обізнані громадяни, які вміють ефективно взаємодіяти з владою – запорука успіху та благополуччя нашої держави. Тож давайте вже зараз, починаючи з себе, підвищувати рівень життя та дбати про світле майбутнє. І команда тренерів з громадянської компетенції готова вам у цьому допомагати!

Надія Миколаєнко

Короткий фотозвіт підсумкових зборів

Ірина Гопей отримує сертифікат від Кіященко Ганни У Полтаві сформовано команду тренерів з громадянської компетентності.
У Полтаві сформовано команду тренерів з громадянської компетентності. У Полтаві сформовано команду тренерів з громадянської компетентності.

Відео-ролик про наших тренерів та про проект

ереглянути відео ПФ ССУ


Проект «Громадянська освіта для самоорганізації та стійкого розвитку місцевих спільнот Полтавської області» виконала Полтавська філія Суспільної служби України за підтримки Представництва німецької неурядової організації «Німецьке об’єднання народних університетів»DVV International in Ukraine.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *