Суспільна
Служба
України
полтавська філія

Суспільна
Служба
України
полтавська філія

 

Декларації про доходи полтавських високо посадовців

Полтавська філія Суспільної служби України відповідно до статті 19 Закону України “Про доступ до публічної інформації ” звернулася до Полтавської ОДА, Полтавської міської ради та Ленінської районної в м.Полтава ради надати копії Декларацій про доходи за 2011 рік керівників цих органів.
Згідно – ч. 1 ст. 12 та ч. 1 ст. 4 Закону Про засади запобігання і протидії корупції № 3206-VI від 7 квітня 2011 року вище зазначені особи повинні були до 1 квітня 2012 року подати Декларації про доходи за 2011 рік за місцем своєї роботи.

Також, згідно з ч. 2 ст. 12 Закону Про засади запобігання і протидії корупції Відомості, зазначені у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік керівників органів місцевого самоврядування та їх заступників підлягають оприлюдненню протягом 30 днів з дня їх подання шляхом опублікування в офіційних друкованих виданнях відповідних органів державної влади та органів місцевого самоврядування.
Полтавська ОдА і Полтавська міська рада оперативно зреагували на надіслані запити і протягом тижня надіслали запитувану інформацію. Натомість Ленінська районна в м.Полтава рада лише після повторного звернення через 13 днів надіслала відповідь, що Декларації оприлюднені в ЗМІ. (див. копію відповіді).
Але не надання копій Декларацій про доходи керівників виконкому Ленінської районної в м.Полтава ради є прямим порушенням Закону України “Про доступ до публічної інформації”.

Адже відповідно до статті 22 Закону України “Про доступ до публічної інформації ” п.2. Відповідь розпорядника інформації про те, що інформація може бути одержана запитувачем із загальнодоступних джерел (зокрема офіційних друкованих видань ), або відповідь не по суті запиту вважається неправомірною відмовою в наданні інформації.

Додаток
Лист 02-32/477

Залишити відповідь