Суспільна Служба України

ПОЛТАВСЬКА ФІЛІЯ

Збираємо свідчення учасників подій про шлях до української незалежності на Полтавщині

1 травня 1989р., Полтава. Шлях до Незалежності.

Оголошується конкурс на участь в тренінгу ТОТ Методика «Oral history”, де учасники опанують сучасні методики вивчення недалекого минулого та підходи до спілкування з учасниками історичних подій та документування «живих історій». До участі в тренінгу запрошуються студенти, учні старших класів, історики та журналісти, які цікавлять історією Полтавщини та готові збирати «живі історії» про події на Полтавщині. Всім бажаючим потрібно заповнити анкету та надіслати її до 3 вересня на адресу: pfssu@i.ua
Відібрані учасники будуть повідомлені про дату та місце проведення тренінгу.

Тренінг проводиться в рамках проекту «Перші кроки незалежної України. Усні свідчення полтавців», який виконує Полтавська філія Суспільної служби України за підтримки Представництва DVV International в Україні.


Полтава. Шлях до незалежності. 2 мітинг 1988р.

У цьому проекті ми хочемо дослідити локальні події на Полтавщині в 1989-1991 роках. Як уроки недалекого минулого можуть допомогти діалогу поколінь, вихованню критичної самосвідомості у молодого покоління. Ми на Полтавщині пережили багато різних подій і маємо позитивний і негативний досвід розбудови незалежної України. Важливо, щоб цим досвідом могло скористатися молоде покоління, яке зараз активно долучається до розбудови незалежної України та громадянського суспільства.

В рамках проекту буде проведено серія зустрічей у форматі «Розмовне кафе» для обговорення наступних тем: «Полтавська битва, 300 років потому», «Перша українська символіка в Полтаві», «Відродження Свято-Успенського Собору», «Перше українське Різдво, колядки в Полтаві».

Зібрані матеріали будуть оприлюднюватися на веб-сайті для вільного використання всіма, хто цікавиться історією.


Скачати Анкету на участь в тренінгу ТОТ Методика «Oral history”

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *